Pasiteiraukite el. paštu: info@fotoservisas.lt    |    Telefonas +370 614 99604  |  Klientų aptarnavimo darbo laikas: I-V 900 - 1800
Pirkinių krepšelyje0 €
0
Nuolaidų kortelės
-          VIP kliento kortelė (toliau kortelė) – tai išskirtinė nuolaidų ir/ar kitų pasiūlymų vardinė kortelė, kurią galėsite naudotis FotoServiso salonuose.
-          Kortelę galite įsigyti visuose Fotoservisas salonuose. Nuolaidų kortelės parduodamos už 1,45 Eur.
-          Norėdami įsigyti kortelę, užpildykite anketą ir įteikite ją darbuotojams, Anketos teiraukitės salonuose.
-          Naudokitės specialiais kortelės pasiūlymais ir kaupkite lojalumo taškus (FotoEurai)
-          Kortelės pasiūlymai gali būti netaikomi atskiroms prekėms arba paslaugoms.
-          Informacija apie nuolaidas ir sukauptus lojalumo taškus rasite fotoservisas.lt svetainėje prisijungus prie savo paskyros.
-          Suteikiama kaupiama 10% dydžio nuolaida, kuri yra skaičiuojama nuo apmokėto pirkinio sumos. Suma gali būti kaupiama tris mėnesius fotoeurais, nepanaudojus fotoeurų per tris mėnesius, jie yra anuliuojami. Nuolaida už fotoeurus pritaikoma antro pirkimo metu. Jais galima apmokėti iki 25% visos pirkimo sumos. Fotoeurai gauti vieno pirkimo metu nėra skaidomi ar naudojami dalimis. T.y. jeigu fotoeurų suma viršija 25%  pirkinio sumos dalį, nurašoma visa vieno pirkimo fotoeurų suma, o dengiama nulaidos dalis yra 25% (pvz.: Jeigu už 1 pirkimą, įvykdytą ne anksčiau kaip prieš 3 mėn., gavote 30 fotoeurų, o pirkinio, kurį norite apmokėti dabar, suma yra 100 Eur, šiai sumai taikoma 25 Eur nuolaida, tačiau nusirašo visa vieno pirkimo fotoeurų suma t.y. 30 Eur.) 
-          Klientui siekiant pasinaudoti kortele, kuri yra užblokuota ar mechaniškai pažeista, darbuotojai turi teisę pirkėjo neaptarnauti.
-          Fotoservisas pasilieka teisę keisti kortelės nuolaidas, pasiūlymus ir kitas sąlygas apie tai iš anksto nepranešę kortelės turėtojams, bet informaciją pateikti fotoservisas.lt
-          Ši kortelė yra UAB FotoServisas nuosavybė.
-          Radus ar pametus kortelę, prašome pranešti Fotoservisas salono darbuotojams.
-          Klientas įsipareigoja kortelę saugoti nuo mechaninio poveikio, subraižymo. 

 © 1993-2016 UAB „Fotoservisas“
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas